MASÁŽNÍ PŘÍPRAVKY PRO KONĚ

Masážní přípravky pro koně obsahují kromě účinných masážních přísad a extraktů, také speciální složku CANNABIS CARE COMPLEX. Jedná se o komplexní složku z konopného oleje, konopných extraktů a přitučňujících složek, které poskytují vynikající péči koňské kůži.

Složení masážních gelů pro koně: demivoda, gelotvorné látky, konopný olej lisovaný za studena, konopné výtažky, skořicová silice, capsaicin, koňský kaštan, kostival, čertův dráp, mentol, eukalyptus, máta, meduňka, heřmánek, šalvěj, břečťan, měsíček, kopřiva, antioxidant, barvivo, konzervace.

HŘEJIVÝ MASÁŽNÍ
BALZÁM PRO KONĚ

Gel k zevnímu ošetření svalů, kloubů, šlach, vazů a měkkých tkání velkých zvířat, zejména pak koní. Používá se na masáže otoků, čerstvých nekrvácejících zranění nebo bolestivých chronických problémů vzniklých úrazem nebo nadměrnou zátěží. Masáž hřejivým gelem má výborné účinky na uvolnění a prohřátí pohybového ústrojí. Aktivní látky kafr, capsaicin
a skořice silně prokrvují pokožku a dochází k jejímu intenzivnímu prohřátí. Účinky kaštanu koňského, kostivalu
a konopí se navzájem doplňují. Mají uklidňující a relaxační účinky, uvolňují napětí po fyzické zátěži. Masáže gelem jsou dobrým pomocníkem při bolestech šlach, svalů a lokálních otocích. Gel rychle vyvolává intenzivní prohřátí a prokrvení, čímž zvyšuje působení účinných látek a urychluje regeneraci.
Objednávkový kód: 3959
EAN kód: 8594009479599

Objem: 500 ml
MO Cena: 246,- Kč

CHLADIVÝ MASÁŽNÍ
BALZÁM PRO KONĚ

Gel k zevnímu ošetření svalů, kloubů, šlach, vazů a měkkých tkání velkých zvířat, zejména pak koní. Používá se na masáže otoků, čerstvých nekrvácejících zranění nebo bolestivých chronických problémů vzniklých úrazem nebo nadměrnou zátěží. Masáž chladivým gelem má výborné účinky
na uvolnění a osvěžení pohybového ústrojí. Aktivní látky máta, mentol a eukalyptus silně ochlazují pokožku. Účinky kaštanu koňského, kostivalu a konopí se navzájem doplňují.
Mají uklidňující a relaxační účinky, uvolňují napětí po fyzické zátěži. Masáže gelem jsou dobrým pomocníkem při bolestech šlach, svalů a lokálních otocích. Gel rychle vyvolává intenzivní osvěžení a zklidnění, čímž zvyšuje působení účinných látek a urychluje regeneraci.
Objednávkový kód: 3960
EAN kód: 8594009479582

Objem: 500 ml
MO Cena: 246,- Kč